Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

odLOTTOwa jazda zOSHEE

Drodzy Rowerzyści  i nie tylko,
Ruchowej Akademii Zdrowia udało się zakwalifikować z pomysłem organizacji Duathlonu Szczecińskiego 2017 do drugiego etapu konkursu „odLOTTOwa jazda zOSHEE” ;-), i teraz potrzebujemy Waszej pomocy! Dołączcie do rywalizacji i pomóżcie nam wyjechać kilometry!

Już 3 lipca startujemy w ogólnopolskiej rywalizacji o wykręcenie na rowerach jak największej ilości kilometrów, które po podliczeniu - do 15 września (pomiar przez aplikację Endomondo) mogą sprawić, że RAZ zorganizuje "Duathlon Szczeciński 2017 - edycja jesienna i zimowa (jazda na rowerze i bieg) dla dzieci, młodzieży i dorosłych"! Naszym zadaniem jest zachęcenie jak największej ilości osób do przyłączania się do akcji i kręcenia kilometrów na rowerach, na rzecz naszego projektu.

Poniżej parę ważnych informacji.

  • Kilometry na rzecz danej organizacji kręcimy TYLKO i wyłącznie na terytorium Polski.
  • Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59.
  • Rejestracja TYLKO i wyłącznie na ENDOMONDO
  • Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru.   klikamy Ruchową Akademię Zdrowia i  czekamy na rozpoczęcie konkursu, czyli od dnia 3 lipca!
  • W każdej drużynie może się znaleźć max 10 000 osób.
  • Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie się pokazywać licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.
  • Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu w tym, w szczególności, w przypadku włączenia aplikacji zliczającej przejechane kilometry na rowerze i skorzystania z innego niż rower środka lokomocji jak samochód, motor, motorower, samolot, kolej lub inne.
  • W wypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w Akcji (jeżeli Użytkownik opuści rywalizację/drużynę), uzyskane przez niego Kilometry rozliczeniowe przepadają i nie będą zaliczone na konto organizacji.
  • Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe (jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie), które nie zostały wprowadzone na Endomondo ręcznie - m.in. dopuszczalne są pliki z zegarków wyposażonych w GPS.

Wygrywa ta fundacja, która zbierze na swoim koncie jak najwięcej kilometrów. Prosimy o udostępnianie.

To jak? Kręcicie RAZ-em z nami1

Dziękujemy za każde wsparcie!!!