raz.szczecin.pl

Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

OBÓZ REKREACYJNO-SPORTOWY- SZKLARSKA PORĘBA

,,OBÓZ REKREACYJNO-SPORTOWY- SZKLARSKA  PORĘBA’’ (Grupa  BIEGOWA  )17.08- 24.08.2014 r.

Hotel *** Szrenica w Szklarskiej Porębie
Termin:- 17.08 -24.08.2014r – 7 dni
Koszt wynosi – 910 zł-obozowicze ( 130 zł/ os./dzień),

- osoby towarzyszące dorosłe – 1000 zł ( 100zł,os./dzień),
Dzieci do lat 4 bezpłatnie jeśli nie korzystają z dodatkowego łóżka i jedzenia,
Dzieci do lat 4  jeśli mają oddzielne spanie i porcję  jedzenia – 50 zł os./dzień

Zajęcia prowadzone przez trenerów: biegowe dla osób o różnym zaawansowaniu z podziałem  na poziomy zaawansowania.

Dodatkowe informacje:

 • Kwota nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz ,
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • dopłata do pokoju 1 osobowego 25 zł /dzień , czyli 155 zł za pokój os./dzień .
 • wyżywienie całodzienne: śniadanie-szwedzki stół, obiad-porcjowany, kolacja-do wyboru –szwedzki stół –porcje,
 • parking w opłacie ,
 • I turnus rozpoczynamy 17.08 od. Godz.17.00 ROZRUCHEM, a  kończymy  obiadem 24.08.
 • osoba towarzysząca nie bierze udziału w zajęciach ,
 • rozważamy opiekunkę do dzieci pod warunkiem zebrania grupy dzieci i po uprzednim potwierdzeniu,
 • do dyspozycji po wcześniejszym umówieniu mamy boisko ze sztuczna trawką
 • zimne źródła 50 m od hotelu
 • *pieski – 20 zł/dzień


ZGŁOSZENIA-  internetowo: e-mailem- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Płatność- zaliczka do dn. 30.06.2014 r.- wartości 400 zł.
Ilość miejsc ograniczona-decyduje kolejność wpłat na konto.
Nr konta oraz pozostałe informacje zostaną  wysłane e- mailem do każdej  zainteresowanej wyjazdem osoby.

W razie dodatkowych pytań proszę o maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.791 961 537
Trener- Robert Szych

Często obozowicze  pytają się - dlaczego akurat Szklarska Poręba ?
- Odpowiadam wtedy, że powody są trzy: dwa fakty i jeden mit. Fakt pierwszy: połączenie różnego rodzaju tras: górskich, płaskich, ziemnych, asfaltowych plus stadion. Fakt drugi: Góry Izerskie to wielokilometrowe, łagodne góry o szutrowej czy kwarcowej nawierzchni, szerokich i wygodnych drogach, stosunkowo łagodnych wzniesieniach co pozwala na wielokilometrowy bieg bez konieczności przechodzenia w marsz. Powód trzeci, to wg mnie mit, ale chętnie przez lokalną społeczność promowany a przez biegaczy często bezrefleksyjnie powielany, że mikroklimat Szklarskiej, położonej od 400 do 800 m npm jest taki, jak alpejskich stacji na wysokości 2000m npm. Takie bajki się łatwo opowiada, bo kto dowiedzie, że jest inaczej? Tak czy inaczej Szklarska Poręba, a szczególnie Góry Izerskie to znakomite miejsce do biegania."
Dodatkowe informacje:
Hotel *** Szrenica w Szklarskiej Porębie
Serdecznie witamy na stronach Hotelu *** Szrenica w Szklarskiej Porębie.  W oparciu o rodzinną tradycję  już od 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby umilić każdy Państwa pobyt, wspaniałą atmosferą, domową kuchnią i życzliwą obsługą. Hotel *** Szrenica położony jest w zaciszu majestatycznego świerkowego lasu u stóp góry Szrenica. Nieopodal hotelu znajduje się również wejście na szlak do wodospadu Kamieńczyka, będącego najwyższym wodospadem Karkonoszy.


DODATKOWE ATRAKCJE POZASPORTOWE:
Chata Grillowa „Zagłoba”
Jednym z wyjątkowych i magicznych miejsc naszego hotelu jest położona pośród lasu świerkowego Chata Grillowa „Zagłoba”. Klimat staropolskiego wystroju oraz centralne umiejscowienie otwartego paleniska sprzyja wspólnemu biesiadowaniu i sprawia, że wieczory spędzone w chacie grillowej pozostają niezapomnianym wrażaniem. Domowe receptury oraz nabyte doświadczenie, procentują wyśmienitą kuchnią polską. Naszą specjalnością jest prosiak pieczony na żywym ogniu – który jest zarówno atrakcją  jak i potrawą udanego biesiadowania.
 Odnowa Biologiczna
Po dniu spędzonym na poddawaniu się urokom górskiej scenerii czy aktywnemu wypoczynkowi zachęcamy Państwa do skorzystania z hotelowego wellness. Relaks i odprężenie zapewnią Państwu jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa, sauna infrared i strefa relaksu.
Restauracja kominkowa
Dwupoziomowa, stylowo i przytulnie urządzona restauracja kominkowa urzeknie Państwa ciepłem drewna, a  i uprzejmość oraz profesjonalizm obsługi nie zostanie niezauważony. W restauracji kominkowej przygotowujemy dla  Państwa śniadania w formie bogatego bufetu oraz serwujemy kolacje na bazie kuchni polskiej. Niezapomniane, oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw są efektem indywidualnych receptur opartych na starannie dobranych zestawach ziół, przypraw oraz warzyw.
Chata Grillowa „Zagłoba”
Jednym z wyjątkowych i magicznych miejsc naszego hotelu jest położona pośród lasu świerkowego Chata Grillowa „Zagłoba”. Klimat staropolskiego wystroju oraz centralne umiejscowienie otwartego paleniska sprzyja wspólnemu biesiadowaniu i sprawia, że wieczory spędzone w chacie grillowej pozostają niezapomnianym wrażaniem. Domowe receptury oraz nabyte doświadczenie, procentują wyśmienitą kuchnią polską. Naszą specjalnością jest prosiak pieczony na żywym ogniu – który jest zarówno atrakcją  jak i potrawą udanego biesiadowania.
 Klub nocny
Zapraszamy Państwa również do naszego klubu nocnego, gdzie barman sporządzi dla Państwa wyśmienite koktajle, a czas umili 2 torowa kręgielnia typu amerykańskiego oraz bilard. Do klubu przylega również sala bankietowa, mogąca pomieścić 100 gości.
 

ATRAKCJE
Górujący nad miastem szczyt w Głównym Grzbiecie Karkonoszy o wysokości 1362 m n.p.m., na który prowadzi krzesełkowa Kolej Linowa SKI ARENY Szrenica. Na szczycie znajduje się znane schronisko górskie „Szrenica” , a wierzchołek góry pokryty jest granitowym gołoborzem. Mimo, iż Szrenica nie jest górą wysoką,  panują tu warunki śniegowe takie, jak w Alpach na wysokości 2000 m n.p.m., co wybitnie sprzyja funkcjonowaniu dobrej infrastruktury narciarskiej. 20 km nartostrad na zboczach Szrenicy oraz cały zespół wyciągów od lat przyciąga do Szklarskiej Poręby amatorów białego szaleństwa.
KAMIEŃCZYK, WYSOKI KAMIEŃ, ZŁOTY WIDOK, ŚNIEŻNE KOTŁY,
KRUCZE SKAŁY, DOM WLASTMILA HOFMANA, CHATA WALOŃSKA JUNA, LEŚNA HUTA, DOM GERHARDA I CARLA HAUPTMANÓW, CHYBOTEK, KRZYWE BASZTY, ALPINE COASTER, DINOPARK, KOLEJ IZERSKA,  SZKLANA HUTA,  MUZEUM MINERALOGICZNE, TEATR NASZ W MICHAŁOWICACH,  SZTOLNIE KOWARY,  HUTA SZKŁA KRYSTALICZNEGO W PIECHOWICACH.


Z poważaniem
Robert Szych