raz.szczecin.pl

Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Luty 2016 obóz zimowy Międzyzdroje

Zimowy Obóz Międzyzdroje


Termin: 07.02-13.02.2016 r
Jeśli zadajesz sobie pytania: ,,Czy ten obóz jest dla mnie? Czy dam radę?’’
Odpowiem, że jest to bardzo dobra droga to Twojego rozwoju treningowego i zdobycia niezbędnej wiedzy, aby rozwijać swoją biegową pasję i zmierzać do osiągnięcia zamierzonych celów w 2016 r. Początek lutego to ostatni dzwonek, aby przygotować się do wiosennych imprez biegowych.
Zapraszamy do spędzenia niesamowitych 7dni nad morzem –Zimą. Celem naszym jest pokazanie Wam nowego oblicza terenów  nadmorskich  jako miejsc biegowych. Zdrowy klimat nasycony ,,jodem’’ i piękne tereny nadmorskie, swoim  urokliwym zimowym krajobrazem na pewno Was zaskoczą i pokażą nowe oblicze Międzyzdrojów.
Organizator: Ruchowa Akademia Zdrowia  - Szczecin (RAZ)
Prowadzący : Katarzyna i Robert Szych
Zakwaterowanie: Kamienica Sporting-Międzyzdroje 
Wyjątkowa lokalizacja obiektu w centralnej części Promenady Gwiazd (50 m od morza), przytulne  i pełne ciepła wnętrza oraz miła i profesjonalna obsługa zapewnią Państwu szczególny komfort wypoczynku sprawią iż pobyt  w Międzyzdrojach pozostanie na długo w Państwa Pamięci.
www.sporting-miedzyzdroje.pl
Koszt:  780 zł  ( 6 dni)

  • obóz  rozpoczyna się 07.02.2016r( niedziela ) o godz. 15.00, a kończy obiadem w dniu 13.02.2016 r.
  • kwota nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz
  • zakwaterowanie :do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe oraz 3 i 4 osobowe pokoje typu studio , zarówno z łóżkami pojedynczymi jak i małżeńskimi. Wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarny , TV Kablową oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.
  • wyżywienie: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiad, kolacja.
  • treningi odbywać się  będą w terenie na trasach biegowych , na Stadionie Lekkoatletycznym, Sali fitness, siłowni
  • przewidziana odnowa biologiczna , sauna,
  • przewidziane spotkania i wykłady z teorii treningu

ZGŁOSZENIE:
   Warunkiem uczestnictwa w obozie jest deklaracja meilowa wysłana na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( zawierająca imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania i numer tel.kontaktowego ) i przedpłata     w wysokości 200 zł do dnia 03.01.2016r. na konto Ruchowej Akademii Zdrowia:
ING:  73 1050 1559 1000 0023 6003 9396
Tytuł przelewu : obóz Międzyzdroje 2016 + imię i nazwisko uczestnika obozu.
UWAGA:
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłacona zaliczka. Liczba miejsc ograniczona , w przypadku rezygnacji przedpłata po 20.01 nie będzie zwracana , jeśli obóz nie dojdzie do skutku zaliczkę zwracamy w całości.
INFORMACJE DODATKOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                                        

Zapraszam -  Robert Szych : 791 961 537