raz.szczecin.pl

Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Luty 2017 obóz zimowy Międzyzdroje

Zimowy Obóz Międzyzdroje


Termin: 19.02-26.02.2017 r
Jeśli zadajesz sobie pytania: ,,Czy ten obóz jest dla mnie? Czy dam radę?’’
Po RAZ kolejny odpowiem, że jest to bardzo dobra droga to Twojego rozwoju treningowego i zdobycia niezbędnej wiedzy, aby rozwijać swoją biegową pasję i zmierzać do osiągnięcia zamierzonych celów w 2017r. Początek lutego to ostatni dzwonek, aby przygotować się do wiosennych imprez biegowych.
Zapraszamy do spędzenia niesamowitych 7dni nad morzem – Zimą. Celem naszym jest pokazanie Wam nowego oblicza terenów  nadmorskich  jako miejsc biegowych. Zdrowy klimat nasycony ,,jodem’’ i piękne tereny nadmorskie, swoim  urokliwym zimowym krajobrazem na pewno Was zaskoczą i pokażą nowe oblicze Międzyzdrojów.
Organizator: Ruchowa Akademia Zdrowia  - Szczecin (RAZ)
Prowadzący : Katarzyna i Robert Szych
Zakwaterowanie: Kamienica Sporting-Międzyzdroje 
Wyjątkowa lokalizacja obiektu w centralnej części Promenady Gwiazd (50 m od morza), przytulne  i pełne ciepła wnętrza oraz miła i profesjonalna obsługa zapewnią Państwu szczególny komfort wypoczynku sprawią iż pobyt  w Międzyzdrojach pozostanie na długo w Państwa Pamięci.
www.sporting-miedzyzdroje.pl

Koszt:  910 zł  ( 7 dni) - biegacze, a osoba towarzysząca – 805 zł

  • obóz  rozpoczyna się 19.02.2017r( niedziela ) o godz. 15.00, a kończy obiadem w dniu 26.02.2017 r.
  • kwota nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz
  • zakwaterowanie :do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe oraz 3 i 4 osobowe pokoje typu studio , zarówno z łóżkami pojedynczymi jak i małżeńskimi. Wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarny , TV Kablową oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.
  • wyżywienie: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiad, kolacja.
  • treningi odbywać się  będą w terenie na trasach biegowych , na Stadionie Lekkoatletycznym, Sali fitness, siłowni
  • przewidziana odnowa biologiczna , sauna,
  • przewidziane spotkania i wykłady z teorii treningu

ZGŁOSZENIE:
Warunkiem uczestnictwa w obozie jest deklaracja mailowa wysłana na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zawierająca imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania i numer tel.kontaktowego) i przedpłata w wysokości 200 zł . na konto Ruchowej Akademii Zdrowia lub bezpośrednio za zajęciach.
Tytuł przelewu : obóz Międzyzdroje 2017 + imię i nazwisko uczestnika obozu.
UWAGA:
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłacona zaliczka. Liczba miejsc ograniczona , w przypadku rezygnacji przedpłata po 05.02 nie będzie zwracana , jeśli obóz nie dojdzie do skutku zaliczkę zwracamy w całości.
INFORMACJE DODATKOWE: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                                        

Zapraszam -  Robert Szych : 791 961 537