raz.szczecin.pl

Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

New Mexico Military Institute

Jeśli chcesz biegać i studiować w Stanach Zjednoczonych, The Bronco women’s cross country program w New Mexico Military Institute (NMMI) jest wspaniałym rozwiązaniem. Pełne stypendium zapewni ci bezpłatne studia i wspaniałe warunki do treningu.

NMMI jest członkiem The National Junior College Athletic Association (NJCAA) i uczestniczy w zawodach na poziomie  Division 1. Co roku drużyna z NMMI bierze udział  w mistrzostwach The NJCAA National Championships, gdzie Sandra Szpott w 2016 zajęła 3 miejsce. W poprzednim roku drużyna NMMI zajęła 3 miejsce na mistrzostwach Western Junior College Athletic Conference (WJCAC), jednej z najlepszych conference w Stanach.

Większość sukcesów drużyna odniosła dzięki biegaczkom z Polski.  Korzyści sa obopulne. W zamian za  reprezentowanie szkoły na arenie sportowej, dziewczyny  mają dostęp do nauki na bardzo wysokim poziomie.  Po dwóch latach nauki języka angielskiego, unikalnego wojskowego stylu nauczania, sprawności organizacyjnej i dowodzenia dziewczyny nie mają żadnego problemu z kontynuacją dalszych studiów.
   
Przygoda z NMMI będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem, które zmieni twoje życie na zawsze.
 
Poniżej możesz poszukać więcej informacji na temat NMMI:
 
NMMI website
Athletics website
NMMI Facebook
Athletics Facebook
Athletics Twitter
Women’s XC Facebook


Skontaktuj się, jeśli masz jakieś pytania, a także wypełnij kwestionariusz LINK.