Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Półmaraton Grodzisk

10.06.2012 r godz. 6.00 - 23 osobowa ekipa Szczecińsko-Policka-Przecławska wjechała autobusikiem  na Półmaraton do Grodziska.

Wśród nas były osoby  ,,zaprawione w bojach'' które po raz kolejny planowały  przebiec ten półmaraton , ale również osoby pierwszy RAZ startujące na tym dystansie.
Do Grodziska dotarliśmy ok.10.00 i bezpośrednio udaliśmy się do biura zawodów po odbiór pakietów startowych ,a  następnie korzystając z szatni przygotowaliśmy się do biegu. Następnie dołączyliśmy do kolumny uczestników-biegaczy zmierzających na pobliski Rynek-miejsce startu. Na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników ponad 2200 osób, a wśród nich oczywiście liczna grupa ze SZCZECINA -POLIC-PRZECŁAWIA i okolic. Punktualnie o 11.00 wystartowaliśmy na trasę Półmaratonu Grodziskiego przemierzając w upalnej pogodzie 2 pętle po 10,5 km. W trudach i znoju wszyscy dotarliśmy do METY. Niektórzy osiągając rekordy życiowe , a były też osoby które stanęły na podium w swoich kat. wiekowych  i zostały nagrodzone:

  • - Małgorzata Szostak II miejsce K-50,
  • - Małgorzata Kwiatkowska-III miejsce K-45,
  • - Janusz Rybicki -III miejsce M-60,


Nasza Trenerka( a moja żonka) KASIA  zadebiutowała  w Półmaratonie i także ukończyła z wynikiem : 2;02;23

GRATULUJEMY WSZYSTKIM !!!

Zapraszamy na FB do galerii zdjęć oraz do zapoznania się z wynikami.