Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Nowa strona RAZ-u

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej raz.szczecin.pl w nowej, odświeżonej wersji. Oprócz kosmetycznych, ale istotnych zmian w wyglądzie, szczególnie ucieszycie się, że strona dopasowana jest do urządzeń mobilnych - tabletów i smartfonów. Dzięki temu będziecie ją mogli wygodnie przeglądać za pośrednictwem tych coraz bardziej popularnych urządzeń.

Z pozostałych zmian - wprowadziliśmy nowe narzędzie: newsletter. Dzięki temu, po podaniu swojego adresu emailowego, będziecie mogli bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową otrzymywać od nas świeże informacje na temat naszego stowarzyszenia i organizowanych imprez.

Ważną nowością jest także nowe, górne menu, dedykowane organizowanym przez nas biegom. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne na ich temat informacje. Nowa strona to większa integracja z mediami społecznościowymi (przede wszystkim z portalem Facebook) oraz nieco zmieniony układ zakładki z aktualnościami.

Gdybyście mieli problem ze znalezieniem właściwej informacji, zawsze możecie skorzystać z nowej wyszukiwarki, które w szybki i prosty sposób pozwoli Wam dotrzeć do pożądanej informacji.

Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi uwagami na temat nowej strony lub znaleźliście błąd, zachęcamy do pisania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.