Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Wrażenia po wyjeździe do Malmo.

Raz-em z Unity Line po RAZ pierwszy zorganizowaliśmy  wspólny wyjazd  do Malmo

Niezwykłość tego wyjazdu polegała na nietypowym środka transportu z jakiego skorzystaliśmy , tym RAZ-em promem Unity Line ( Scania/ Polonia).
Zebraliśmy wspólnie grupę prawie 50 osób , które wyruszyły na ,,podbój’’ Szwecji.  Najpierw   spod Radissona Blu Szczecin autokarami  pojechaliśmy na terminal promowy do Świnoujścia, po czym zostaliśmy zaokrętowani na SCANI i rozpoczęliśmy rejs do Ystad. Wspaniała kolacja  rozpoczęła integrację grupy  a wieczorne spotkanie organizacyjno- integracyjne, na którym wszyscy otrzymali okazjonalne koszulki  nadało temu wyjazdowi charakteru  sportowo- towarzyskiego. O poranku po obfitym śniadanku zostaliśmy przewiezieni  do Malmo , które zwiedziliśmy w obecności przewodnika. Następnie udaliśmy się  do biura zwodów po numery startowe , które pozwoliły wziąć udział w zaplanowanych startach na 10 km lub Półmaratonie.
Po przeprowadzeniu profesjonalnej rozgrzewki przez  Robert Szych –Trenera Raz-Szczecin , zawodnicy udali się na miejsce startu. Start do biegów  był wspólny i nastąpił o godz. 15.00 na placu rozdzielającym stadion lekkoatletyczny od piłkarskiego.  Większość uczestników wyjazdu wystartowała , a pozostali dzielnie im kibicowali i wspierali na trasie. Nasz fotograf zadbał  o fotorelację  każdego uczestnika naszej ekipy biegowej. Każdy uczestnik biegów otrzymał na mecie pamiątkowy medal.
Po biegu  odbyło się  autokarowe zwiedzanie najpierw Malmo, a następnie Ystad.
Wspólna kolacja i dyskoteka  na promie POLONIA ( zmierzający do Polski) zakończyła  ten niezwykle emocjonujący dzień .
Noc spędzona na promie była wyjątkowa i niezwykła . W niedzielny poranek opuściliśmy prom i  wracaliśmy do Szczecina pełni wrażeń, pozytywnej energii i  wspaniałych  przeżyć.

Do zobaczenia na kolejnym RAZ-owym wyjeździe z Unity Line.