Ruchowa Akademia Zdrowia Szczecin

Zaliczony bieg noworoczny!

Jak co roku sezon startowy wielu ,,amatorów’’ biegania rozpoczyna udziałem w Biegu Noworocznym . Podobnie ja i moja córka Klaudia od 4 lat rozpoczynamy startem Nowy Rok. W tym roku jeszcze większa mobilizacja, również żonka Kasia postanowiła dać przykład naszym adeptom RAZ Szczecin i wystartowała w Biegu Noworocznym dookoła jeziora Głębokie.

Niestety, w tym roku pogoda Nas nie oszczędziła –padający mocno deszcz i trudna trasa dała nam w kość. Ale to nic w porównaniu z tym co zafundowali nam organizatorzy, niestety nie popisali się… organizacyjna klapa . Trudno uwierzyć, że można popełnić tyle błędów w jednej imprezie!!! Niestety takie biegi nie zachęcają tylko odstraszają potencjalnych przyszłych uczestników - biegaczy.

{joomplucat:1 limit=25|columns=3}

Na starcie tegorocznej edycji stanęło ok.380 biegaczy w tym liczna NASZA grupa RAZ –Szczecin. Wszyscy chcieli się przebiec, a nie denerwować i dlatego przebiegli i czym prędzej udali się do domów. Gratulujemy uczestnikom biegu. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z imprezy.

Trener Robert Szych